Slider

Nasz zakład jest rodziną firmą założoną w 1992 roku przez Ryszarda Bigoraja i Stanisława Jeżowskiego. Początkowo w spółce był jeszcze ojciec p. Ryszarda Edward, który odszedł ze spółki w 1997 r. W tym samym roku do spółki dołączyła jego córka Beata Matuszak (z domu Bigoraj), która jest w niej do tej pory. W 2017 r., na mocy porozumienia stron, odszedł zaś z niej Stanisław Jeżowski. 

 

Dzięki zaangażowaniu zarówno osób tworzących firmę jak i pracowników a przede wszystkim poprzez wysoką jakość produktów zdołaliśmy zapewnić sobie uznanie klientów i wysoką pozycje na lokalnym rynku. Naszymi atutami od początku były przede wszystkim unikalny smak i różnorodność wyrabianych przez nas produktów cukierniczych i piekarniczych. Najważniejszym dla nas celem jest codzienne dbanie o jakość, świeżość, walory zdrowotne i odżywcze, wygląd a przede wszystkim wyborny smak naszego pieczywa. Stawiamy bowiem na zadowolenie i przywiązanie naszych Klientów. Od początku naszej działalności stosujemy tradycyjne i sprawdzone receptury, dzięki którym nasze pieczywo zawdzięcza długotrwałą świeżość i charakterystyczny, doceniany przez Klientów smak. Nasze pieczywo powstaję na bazie tylko naturalnych surowców.
W swoim asortymencie posiadamy ok. 100 gatunków wyrobów cukierniczych i piekarniczych. Wyrabiamy pieczywo pszenne wyborowe, pieczywo maślane, chleby oraz produkty cukiernicze i półcukiernicze. Nasza oferta cały czas się powiększa do czego przyczynia się nie tylko kreatywność naszych pracowników, ale i stała obserwacja preferencji i potrzeb naszych Klientów.

 

Wieloletni rozwój naszej firmy doprowadził do powstania rozległej sieci sprzedaży na terenie województwa lubelskiego.

 

Nasze pieczywo sprzedawane jest na terenie powiatów lubartowskiego, łęczyńskiego, lubelskiego i parczewskiego. Ilość sklepów zaopatrujących się w nasze produkty cały czas wzrasta. 

 

Posiadamy także pięć sklepów firmowych (w tym jeden tzw. sklepik szkolny), w których oprócz pieczywa znajdą Państwo także produkty spożywcze i chemiczne. Szczegóły na temat naszych sklepów oraz ich asortymentu znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.